Virginia vs. Butler Live Stream - Gledajte Igra ožujka Madness online

Sadržaj:

Butler Bulldogs igraju protiv Virginia Cavaliersa u kolu 32. kola NCAA turnira u PNC Areni u Raleighu, Sjeverna Karolina, 19. ožujka. To je igra March Madness koju ćete zasigurno željeti vidjeti, a možete gledati prijenos uživo klikom ovdje!

Tko će ovaj osvojiti? # 9 sjeme Butler ima sve šanse da uzme vlasište svog protivnika # 1 sjeme Virginije u ovoj intrigantnoj igri Srednjeg zapadnog drugog kruga na NCAA turniru 19. ožujka u Raleighu, Sjeverna Karolina. Nećete htjeti propustiti ni minutu, pa kliknite dolje da biste pogledali prijenos uživo!

Njihova sjemena mjesta mogla bi sugerirati ogroman jaz u klasi između ova dva velikana na faksu, ali obojica se mogu pohvaliti sličnim rekordima u regularnoj sezoni. Virginia ove godine ima 27 pobjeda i 7 poraza. Iako je Butler izgubio samo 10 i osvojio 22 u svojim mečevima. KLIKNITE DA GLEDATE ŽIVU STRANU!

Butler, koji su sada postali prava sila na Istoku, pokazao je zadivljujuću preciznost pucanja u svojoj pobjedi u prvom krugu nad Texas Techom. Njihove košare s kvačilo, nadahnute Kellen Dunham i Kelan Martin, stvarno su se isticale dok su prejako napajale svog protivnika.

Virginia je pokazala svoju kvalitetu u utakmici prvog kola, uništivši Hampton u uvodnoj utakmici 81-45. Senior Anthony Gill predvodio je svoj tim sa 19 poena. Ali igra je najbolje ostala upamćena po padu trenera UVA-e Tonyja Bennetta na stranu, neposredno prije kraja prvog poluvremena. Srećom Tony je bio ok i upravo je bio dehidriran. Pij puno vode, Tony prije ovoga!

Virginia će također biti oprezna kada su u prošloj sezoni nastupili na NCAA turniru kada su u ovom kolu pali protiv Michigan Statea rezultatom 60-54. Kao i ove sezone, dodijeljeni su kao Final Four momčadi. Međutim, ako ipak dobiju ovaj, to će značiti da su dva puta stigli do Slatkih šesnaest u posljednje 3 godine.