USA vs. Nikaragva uživo prijenos uživo: Gledajte nogometni meč Gold Cupa na mreži

Sadržaj:

Nakon što je jedva stigao Martinique, SAD sada preuzima Nikaragvu u posljednjem meču grupne faze Zlatnog kupa 2017. godine. Meč od 15. srpnja počinje u 19:00 ET, pa budite sigurni da gledate svaku uzbudljivu sekundu.

Sjedinjene Države prilično su rezervirale svoje putovanje u nokaut runde. Nakon što je usko poražen Martinique nakon razočaravajućeg remija protiv Paname, USMNT ulazi u ovu utakmicu s Nikaragvom s 4 boda. Čak i ako izgube, ipak bi mogli napredovati u sljedeći krug. Sudeći prema njihovom slabom učinku protiv francuske momčadi regije, SAD bi vrlo dobro mogao izgubiti od La Azul Y Blanca. Ako Amerikanci žele osigurati svoje mjesto na turniru, bolje će sve dovesti na stadion FirstEnergy u Clevelandu u Ohiju. Inače će morati gledati ostatak Zlatnog kupa od bjelilaca.

Iako Sjedinjene Države nisu najavile svoj najjači tim, gledati kako se toliko približavaju gubitku Martiniquea, svih timova, bilo je tužno. Amerikanci nisu ni postigli pogodak u prvom poluvremenu. Prvi pogodak njihove igre uslijedio je u 54. minuti, kada je Omar González (28) konačno pronašao stražnji dio mreže. Jordan Morris (22) udvostručio je rezultat za Amerikance deset minuta kasnije, ali Kevin Parsemain (29) postigao je gol koji je 32- godišnji Brad Guzan "trebao učiniti boljim za spas", navodi ESPN. Kevin nije završio jer je u 76. minuti pucao preko Bradove glave i ubacio u mrežu. Jordanu Morrisu trebalo je da podigne drugu polovinu svoje narukvice kako bi prekinuo rezultat 2: 2. Nakon što je poveo sa Gyasi Zardes, 25, dodavanje, Jordan je upucao loptu kako bi SAD postigao pobjedu od 3: 2.

"Mislim da smo to vrlo teško učinili na sebi. Mogli smo i puno bolje. To je razočaravajući dio, činjenica da smo postigli dva gola ", rekao je Omar Gonzalez nakon utakmice, prenosi Sports Illustrated. "Naprijed, puno se toga možemo naučiti i sretan sam što nikad nismo odustali. Ali definitivno imamo stvari na kojima bismo mogli poboljšati. “Nadam se da će trener Bruce Arena, 65, ispravno prilagoditi svoj sastav kako bi napravio ta„ poboljšanja “.

Amerika je, možda, ipak dobila pauzu kao Nikaragvu kao svog posljednjeg protivnika. Pobjeda Pinolerosa prvo je pala za Martinique 0-2, prije nego što je pretrpjela poraz od Paname od 1-2. Iako su uspjeli postići gol protiv Los Canalerosa, pa postoji šansa da Nikaragva završi ovu vožnju na Zlatnom kupu pobjedom?

Ljubitelji sporta mogu ovu utakmicu gledati putem službene pokrivenosti Fox Sports-a (nakon što unesete odgovarajuće podatke za prijavu.) KLIKNITE OVDJE DA BUDETE USA VS. NICARAGUA LIVE STREAM

Koga želite pobijediti u ovom meču? Mislite li da će SAD zajednički glumiti?