Ryan Lochte zasluženo je osvojio zlato nad Michaelom Phelpsom

Sadržaj:

Iako je Michael Phelps nevjerojatan plivač i sportaš, bio sam presretan kad sam vidio da Ryan Lochte odvodi kući zlatnu medalju u disciplini 400 metara pojedinačno na Olimpijskim igrama 2012. godine. Zaslužio je pobjedu i sretan sam što je uspio!

28. srpnja bio je čudan dan. Prvo, vodeći olimpijski prvak Michael Phelps jedva je stigao u finale za IM na 400 metara. Tada, u stvarnom događaju, nije ni osvojio medalju! Američki kolega Ryan Lochte ponio je zlato dok je Phelps pao na četvrto mjesto. To je bio prvi put da Phelps nije uspio osvojiti medalju na jednom olimpijskom natjecanju od 2000. To je definitivno bio šok, ali presretna sam što je Ryan pobijedio!

Na dan utrke 49% mislilo je da će Phelps pobijediti dok 42% misli da će Lochte odnijeti zlato kući. Phelps je bio favorit - osvojeno zlato osiguralo bi olimpijsku pobjedu u istom događaju za tri izravne utakmice. Volio sam gledati kako Phelps osvaja osam zlatnih medalja na Olimpijskim igrama u Pekingu 2008. godine, ali u posljednje vrijeme nešto se nije dogodilo.

Čini se da Phelps nema isti intenzitet kao nekada za natjecanja i za Olimpijske igre općenito. U svakom intervjuu koji sam vidio, čini se užurban, frustriran i ljut zbog svog nastupa. Iako je Phelps rekao da mu je cilj bio zabaviti se, "" Imam sjajnu priliku da na svoj sladoled stavim veliku trešnju ", rekao je Bob Costasu NBC-a - izgleda natjecateljski, ali istovremeno i ravnodušno.

S druge strane, Ryan je izgleda spreman ući u središte pozornosti. Prije londonskih igara Lochte je već osvojio šest olimpijskih medalja, ali ja sam jedva čuo za njega. Lochte je prethodnih godina totalno zasjenio pobjedonosni Phelps. Ali u posljednje četiri godine od Pekinga, Lochte je postajao jači, brži, bolji

, .i vruće!

Bio sam toliko oduševljen kad sam vidio kako Ryan Lochte osvaja zlato. Čini se kao tako sjajna, zabavna osoba. On skateboards, ima dijamantni roštilj koji nosi na postolju s medaljama i obožava tweeting. Raspoložen u svom bezbrižnom načinu života, Ryan radi dan i noć u teretani i na bazenu. Tako sam sretan što je postigao sve za što se toliko trudio.

Povremeno naiđe na krepke, ali stvarno treba biti. Ima super vruće tijelo i nevjerojatan je talent. I mislim da je samo samouvjeren, a ne drzak. Na ovom je položaju samo zato što je to zaradio.

S Phelpsom spremnim postati najudobniji olimpijac svih vremena, drago mi je što je Ryan Lochte dobio svoj trenutak u zlatnom svjetlu.