Priyanka Chopra uživa u divnom navijanju za Pal Serene Williams na US Openu dok pobjeđuje u meču za 44 min

Sadržaj:

Dok je Serena Williams prošla kroz četvrtfinale US Opena za manje od sat vremena, jedna od njenih najvećih obožavateljica - Priyanka Chopra - umalo je izgubila razum dok je navijala za tenisku ikonu.

Reakcija Priyanke Chopra na epsku pobjedu Serene Williams nad Qiang Wang 3. rujna bila je sve. Priyanka (37) bila je na tribinama NYC-ovog stadiona Arthur Ashe kada je Serena puhala Qianga (27) u dva ravna seta, 6-1, 6-0. Meč je trajao samo 44 minute, što je u teniskom smislu treptalo oči. Njezin meč s vrućom suparnicom Marijom Šarapovom trajao je duže, a to je bilo gotovo za manje od sat vremena! Međutim, 44 minute bilo je dovoljno vremena Priyanki da svojim navijanjem ukrade šou. Bolja polovica Nicka Jonasa poludjela je dok je vrištala za Serenu, raširenih očiju od zaprepaštenosti gledajući "Greatest of All Time" u akciji. Priyanka je zajedno s majkom Madu Chopra izgledala kao da imaju vremena svog života dok je Serena osigurala svoje mjesto u polufinalu US Opena.

Prema Daily Mailu, Serena i Priyanka godinama su bile bliske prijateljice, a obje su sudjelovale na vjenčanju zajedničke prijateljice Meghan Markle 2018. Serena je vjerojatno cijenila što tako bliska prijateljica svjedoči ne samo o njezinoj brzoj pobjedi, već i onome što se pokazalo biti njena 100. pobjeda. "Nikad nisam mislila da ću stići do 100 pobjeda i dalje biti ovdje, ali volim ono što radim", rekla je Serena nakon meča, za The Guardian. Na pitanje o gležnju koji joj se iskrivio tijekom pobjede u četvrtom kolu nad Petrom Martić 1. rujna, Serena je rekla da se "osjeća dobro."

"Bila je teška godina, ali fizički se osjećam sjajno i više od svega zabavljam se kad dođem ovdje", dodala je. U polufinalu se susreće s petoplasiranom Elinom Svitolinom. Sada su joj dvije pobjede od potencijalne 24. glavne titule, koja bi Margaret Court vezala većinu Gram Slam pobjeda.

"Osjećam se dobro", rekla je Serena da se nalazi u takvoj zoni, prenosi ESPN. "Osjeća se kao:" U redu, to sam ono za što treniram. Tako radim. " Izgleda da se naporan rad isplati kad se to dogodi. “Serena je završila meč sa 25 pobjednika nasuprot nuli za Wang, koji je igrao u svom prvom velikom četvrtfinalu. "Radim na svojoj brzini, dobivam strelice", rekla je Serena. "Nisam joj dao previše šansi na utakmici. … To je za mene dobar stat. Dobro je jer se želim kretati po dvoru. Krećem se kad se želim kretati. Valjda sam se htio preseliti večeras."

5. rujna Serena se suočila s Elinom Svitolinom. Vjerojatno je da će i Priyanka gledati tu utakmicu.