NASCAR Sprint Cup serija: Gledajte utrku Pure Michigan 400 400 Online

Sadržaj:

Ovo bi trebalo biti epsko! Utrka Pure Michigan 400 Sprint Cup odvojit će muškarce od dječaka kad se krene 28. kolovoza u 14:00. EST. Hoće li branič prvak Matt Kenseth (44) povratiti svoju krunu kao kralj Michigan International Speedway-a? Kliknite za gledanje uživo za gledanje!

E sad, ako Matt misli da će sve imati na svoj način, dolazi mu još jedna stvar! Rival Joey Logano, 26, pobijedio je u lipnju prvu utrku Sprint kupa u Michiganu, Firekeepers Casino, u lipnju. Učinit će sve što može kako bi Mattov posao učinio što težim, u onome što će biti epska borba do cilja.

KLIKNITE OVDJE ZA ŽIVU STRANU

SLIKE: Ljubitelji slavnih utrka koji vole NASCAR

Međutim, jedan čovjek koji se neće utrkivati ​​je Jeff Gordon. NASCAR-ova legenda, koja je predana za Dalea Earnhardta Jr.-a, neće biti dostupna zbog prethodne obveze. Na njegovom mjestu, s obzirom da se Dale još uvijek ne može vratiti na dvije utrke nakon svojih problema sa potresom, Hendrick Motorsports rekao je da će Alex Bowman umjesto njih voziti u ovoj.

Prošle je godine Matt postigao nevjerojatne performanse vodeći utrku za rekordnih 146 krugova uključujući i posljednjih 25 koji su u lakoći pobijedili u utrci. Kevin Harvick završio je na drugom mjestu, a zasigurno će se nadati da će ovaj put proći još jedan bolji Stewart-Haas Racing. Završio je drugi na 5 od zadnjih 7 utrka u Michiganu, tako da zna savršeno dobro dogovoriti ovaj krug.

To je sigurno nevjerojatna utrka i ona koju bi moglo biti nevjerojatno teško nazvati. No puno pametnog novca nalazi se na Bradu Keselowskom, koji je ove sezone bio najbolji pokretač izvlačenjem najboljeg iz paketa za aerodinamiku., radujete li se utrci Pure Michigan 400 Sprint Cup serije? Može li Matt ponoviti svoje junake iz prošle godine? Recite nam tko mislite da će biti pobjednik!