Lindsey Vonn Sobs nakon što je osvojila broncu u zadnjem olimpijskom spustu - Gledajte

Sadržaj:

Nakon što je osvojila brončanu medalju u ženskom spustu na Zimskim olimpijskim igrama 2018. godine 20. veljače, Lindsey Vonn zadirkivala je znajući da će se njezina karijera uskoro pri kraju.

Za Lindsey Vonn to bi moglo biti to. Nakon što je zauzela treće mjesto na skijanju za žene u spustu na igrama u Pyeongchangu 20. veljače, pukla je u suzama. Dok je 20. veljače pogodila staze za skijanje u alpskom skijanju, svijet je promatrao i pitao se hoće li osvojiti zlato. Nije osvojila zlato, kako su se mnogi nadali, ali ipak je dobila medalju, i to je nevjerojatan podvig, jer je sada starija žena koja će ikada osvojiti medalju u ovom događaju. A bila je i gorka za Lindsey. Bila je sretna zbog pobjede, ali i tužna znajući da se njezina olimpijska karijera brzo bliži kraju.

Nakon što je u vremenu od 1: 39, 69, 0, 47 sekundi zaostajala za talijanskom Sofijom Goggia, suzna Lindsey je rekla NBC-u: „Danas sam skijala odličnu utrku. Sofia je samo skijala bolje nego ja. Mislila sam da sam vrlo dobro izvela crtu. Možda sam predobro pogubio. Pokušao sam ostati na savršenoj liniji. Ne žalim ni za čim. Ja sam vrlo sretan. Bilo je teško zamisliti da je ovo moja posljednja olimpijska utrka spusta. Borila sam se da zadržim emocije. Ali ponosan sam na svoj rad. "Da biste vidjeli njezin intervju nakon događaja i reakcije obožavatelja, pogledajte dolje!

U emotivnom intervjuu nakon utrke @lindseyvonn kaže da joj je ovo bio posljednji olimpijski spust i da se nada da je pokojni djed ponosio. #WinterOlympics https://t.co/YtEpNzDMDu pic.twitter.com/vWhKp5NSGA

- NBC Olympics (@NBCOlympics) 21. veljače 2018

Prije rezultata, skijašica se zavjetovala da će dati sve što je imala u emocionalnom Instagram postu 19. veljače. Na njenoj slici na startnim vratima napisala je: "Sutra ću se odgurati s početnih vrata u onome što će najvjerojatnije biti moje posljednja olimpijska utrka za spust. Pokušavam uživati ​​u trenutku koliko mogu i zahvalna sam što mogu podijeliti ovu utrku s tako nevjerojatnim suigračima. Znam da svi očekuju puno od mene, a od sebe očekujem još više

.ako ipak mogu jamčiti samo jedno; Dat ću sve što imam sutra. Računaj na to."

Lindsey je svoj prvi debi za Zimske olimpijske igre 2018. održala 16. veljače natjecajući se u Super-G-u. U njenu obranu nije joj najbolji događaj jer je bila na 10. mjestu na ljestvici Svjetskog kupa. Osim toga, otišla je i prva, što nikad nije zabavno. "Ne. 1 je uvijek stvarno težak, posebno u Super-G-u, "rekao je Vonn za NBC o svom početnom položaju, prenosi USA Today. "Mislim da je bio prilično veliki nedostatak biti iskren.

, Znate da sam napao. Dao sam sve što sam imao. Ne žalim ni za čim. Pogrešio sam pri dnu, ali to je Super-G. "Na kraju se izjednačila za šesto mjesto.

Kreda je do hrđe. Bila je to njena prva olimpijska utrka od 2010. godine, kad je osvojila zlato u spustu i broncu u Super-G-u. Ipak, mnogi MAGA trolovi oduševili su se Lindseyjevom nesrećom. Prije olimpijskih igara rekla je da se nada da će "predstaviti narod Sjedinjenih Država, a ne predsjednika." Nije trebalo dugo da gadno uznemiravaju Lindsey zbog njezinog neuspjeha da osvoji zlato. Nije im dopustila da dođu do nje. "Žele te pobijediti. I nisam poražen. Ista sam. Stojim uz svoje vrijednosti. Neću se povući. Možda sada nisam toliko glasan sa svojim mišljenjima, ali to ne znači da su pobijedili. Nisam se predomislio."

Dakle: 8 godina nakon što je u Vancouveru prošla zlatno-brončanu, Lindsey Vonn ima još jednu olimpijsku broncu. Nakon onoga što je izdržala u tih osam godina, čak i u američkoj kulturi opsjednutoj zlatom, ovo je vrlo cool stvar.

- Tim Layden (@SITimLayden) 21. veljače 2018

@lindseyvonn Čestitamo vam na brončanom metalu na Zimskim olimpijskim igrama 2018. godine

- Peter A Hackett (@headphonepete) 21. veljače 2018

@lindseyvonn vaše takvo nadahnuće tako sjajan posao koji predstavlja ?? nema riječi da objasnim kako je to gledati te svih ovih godina. ❤️ ????

- Cate (@zakcate) 21. veljače 2018

@lindseyvonn Čestitamo! Ponosni na način na koji ste predstavljali SAD!

- Boston Patriot (@madmandreamer) 21. veljače 2018

@lindseyvonn Velika karijera, sjajan trkač, sjajne riječi mudrosti. Danas ste se učinili fantastičnim, izađite s visoko podignutom glavom. #RacerReady #GoLindseyGo #Olympics