LeBron James smijenio se za pobjedu u prvenstvu ESPYS - Ljuti tweetovi

Image
Image
Image
Image

LeBron James 15. srpnja ponio je nagradu za najbolji nastup u prvenstvu na ESPYS

, a gledatelji su PISANI. Zašto? Jer njegov tim, Cleveland Cavaliers, nije ni pobijedio u prvenstvu! Pročitajte neke od bijesnih tvita ovdje!

Nema sumnje da je 30- godišnji LeBron James jedan od najvećih košarkaša svih vremena, ali mnogi su gledatelji ESPY Awards živjeli kada je ponio kući nagradu za najbolju izvedbu prvaka u showu 15. srpnja. U stvari, nakon što je objavljen kao pobjednik, Twitter se potpuno rasprsnuo s ljudima koji bijesno prihvaćaju odluku!

Ok, tako da je LeBron TOTALLY izveo svoju momčad, Cleveland Cavaliers, na NBA prvenstvo u lipnju, ali, nažalost, oni su propali, izgubivši od Golden State Warriorsa u 6. igri. Nitko ne može sumnjati da je kralj imao apsolutno DOMINANTNI nastup tijekom čitavog doigravanja, ali ako tim nije pobijedio, zaslužuje li LeBron nagradu za najbolji učinak prvenstva?

Mnogi gledatelji to sigurno ne misle! U kategoriji se košarkaška zvijezda plasirala protiv američkog Pharoah-a, trkačkog konja koji je osvojio prvu trostruku krunu od 1978., Madison Burngarner, MVP svjetske serije 2014 o pobjedničkom timu San Francisco Giants, i Lauren Haeger, najugledniji igrač 2015. World Cup Softball Svjetska serija iz prvaka momčadi Florida Gators. Prilično jaka konkurencija, ne ?!

Pa, s obzirom na to da su sva trojica LeBronovih natjecatelja zapravo pobijedila svoje sportove, gledatelji nisu bili zadovoljni odlukom ESPN-a da Cavsovoj zvijezdi dodijeli nagradu. Na reviji je netko čak i povikao: "Drugo mjesto!" dok je LeBron prihvatio trofej (na sreću, disse je pohvatio)! No, odgovor na Twitteru bio je još gori - provjerite ovdje:

Oduševite se da Lebron može osvojiti najbolju izvedbu prvaka bez osvajanja prvaka #ESPYS

- Ashley Hamilton (@AshleyHammm) 16. srpnja 2015

Kako Lebron James postiže najbolji učinak prvaka kao GUBITAK? #wtf

- Jeff Ho (@ jlho_1980) 16. srpnja 2015

To je sjebano. Kako Lebron James osvaja tu nagradu? Nije osvojio prvenstvo

- Clarkson (@Clarktrocity) 16. srpnja 2015

Kažete da je ono što je učinio Lebron James, izgubivši, u šampionskoj seriji, dostojnije nagrade od američkog faraona? Koja šala. mrzim ga

- Sam Curtis (@ Scurtis7700) 16. srpnja 2015

Tako je Lebron James pobijedio „Najbolju izvedbu prvaka“ kada je IZGUBIO finale

, Lol što?

- Zachary Ruth (@ ZacharyRuth17) 16. srpnja 2015

jesi li ozbiljan? LeBron James dobio nagradu za NIJE osvajanje prvenstva? Ovo je smiješno - dajte ga konju. Stvorio je povijest.