Gracie Gold u osvajanju medalja nakon besprijekornog olimpijskog kratkog programa

Sadržaj:

Draga američka figurica s klizanja, Gracie Gold, približila se korak kada je stekla to prezime nakon što ju je kratak program zvijezde 19. veljače ostavio u borbi za medalje.

Gracie Gold neće se odmarati sve dok ne ispuni to oh-tako savršeno prezime. 18-godišnja figurica klizala je 19. veljače na kratkom programu, što je bio korak bliže olimpijskoj slavi.

Gracie Gold Places četvrto mjesto u kratkom olimpijskom programu

Bit će to grickanje noktiju!

[hl_ndn videoid = "25611878 ″ videotitle =" Najtopliji zimski olimpijci "]

Dugo očekivano finale ženskog figura u klizanju počet će u 10 sati EST 20. veljače, a nekoliko natjecatelja rock zvijezda natjecati će se za visoko zaželjeno zlato. Kratki program 19. veljače završio je virtualnom trostrukom vezom, a Južna Koreja branilac prvakinja Yuna Kim, Ruskinja Adelina Sotnikova i Italijanka Carolina Kostner postigle su međusobnu ocjenu od 1, 8 bodova.

Odmah iza njih, naravno, je američka ljupka Gracie Gold, koja je svojim kratkim programom zaradila impresivnih 68, 63. Gracie je sletila nekoliko ključnih skokova za koje je mislila da bi se mogli završiti padovima, čime će u četvrtak biti pravi snimak na postolju. Najbolja tri mjesta su još uvijek šest bodova iznad nje, ali još su se luđe stvari sigurno dogodile!

Druga ruska senzacija Julia Lipnitskaia zauzela je peto mjesto sa 65.23, a američki dvojac Ashley Wagner i Polina Edmunds došli su na šestom i sedmom mjestu. Dakle, za rekapitulaciju, iako trenutno nismo u najboljoj trojici, SAD imaju tri figurice u ozbiljnoj borbi za zlatnu medalju 20. veljače - i to je, moji prijatelji, fenomenalno.

Što mislite o šansi Gracie, ? Ima li ona što je potrebno da uzurpira Yunu? Jeste li iznenađeni što je Julia bila cijela peta? Javite nam svoje misli u komentarima!